Zielony penis
 
 

Jak zobaczyć film z lesbijkami?

Wyślij SMS o treści DM pod numer 92590

Po chwili otrzymasz SMS'a zwrotnego z Twoim prywatnym loginem, który pozwoli Ci uzyskać 24h dostęp do wszystkich naszych filmów! Koszt 30.75 PLN z VAT. Usługa jest całkowicie anonimowa i przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Ogłoszenia towarzyskie z sexoferty.pl

Dość atrakcyjna szatynka, 43/170/75, pozna pana z Wrocławia, chętnie z rocznika 1947-50 lub 1956-59. Jestem mężatką w separacji, z małym M. Liczę na długą znajomość, a niejedno spotkanie. (Wrocław)

Jeśli szukasz przygód, pragniesz się zabawić lub seks jest dla ciebie najważniejszy - nie czytaj dalej. Mam 261., 164/53, jestem rozwiedziona, samotnie wychowuję córkę. Jestem finansowo niezależna. Bez nałogów. Pragnę poznać pana do 31 lat, lubiącego dzieci, zaradnego, opiekuńczego, bez nałogu alkoholowego, ceniącego ład i porządek, szczerego, poważnie myślącego o życiu. Jestem kobietą skromną, pracującą, ceniącą szczerość, brzydzącą się przemocą, bardzo samotną. Ważne, aby pan był zdecydowany na zmianę miejsca zamieszkania. Odpowiem na każdy poważny list, ze zdjęciem - oczywiście do zwrotu. Karani, nieudacznicy, szukający przygód - wykluczeni. Na początek proponuję przyjaźń, co później - zdecydujemy razem. Tylko łódzkie, (łódzkie)

Wolna od bardzo dawna, brunetka, 47 lat, 64/170, uczciwa, zadbana i szczera, pozna pana odpowiedzialnego, opiekuńczego, wolnego, który traktuje życie poważnie. Odpowiem tylko na zdecydowane i konkretne listy. Więcej dowiesz się, gdy do mnie napiszesz, (łódzkie), A9-16.

Wolna blondynka, lat 53, renta stała, z mieszkaniem, pozna pana miłego, odpowiedzialnego, uczciwego, bez zobowiązań. Nrtelef. przyspieszy kontakt. Foto mile widziane (do zwrotu), (wielkopolskie)

 

 

<< Powrót do listy z wszystkimi filmami

powiększanie penisa