Sexowne suczki
 
 

Jak zobaczyć film z lesbijkami?

Wyślij SMS o treści DM pod numer 92590

Po chwili otrzymasz SMS'a zwrotnego z Twoim prywatnym loginem, który pozwoli Ci uzyskać 24h dostęp do wszystkich naszych filmów! Koszt 30.75 PLN z VAT. Usługa jest całkowicie anonimowa i przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Ogłoszenia towarzyskie z sexoferty.pl

Jeśli masz co najmniej 184 cm, jesteś dobrze zbudowanym szatynem lub brunetem, wolnym, w wieku 40-48 lat, ze średnim wykształceniem, masz własne ja, lubisz muzykę, słońce, plażę, szukasz osoby do tańca i różańca, napisz do Ryby, 47/170/66, blondynki, zadbanej, energicznej, z poczuciem humoru, której brakuje męskiego ramienia. A może... (Warszawa)

Sympatyczna, młoda, zgrabna szatynka, lat 24, poszukuje bratniej duszy, mężczyzny, 26-38 lat, w celu matry- monialno-towarzyskim. Mile widziany seks, z lekkimi pieszczotami i grą wstępną. Pisać tylko z Dolnego Śląska. Mile widziane zdjęcie i znaczek. Jeśli jesteś sam, napisz, może pójdziemy na lampkę wina Czekam. (Wałbrzych)

Sympatyczna, atrakcyjna, zgrabna, o niewinnym wyglądzie i łagodnym charakterze, blondynka, lat 19,166 cm, bez przeszłości i doświadczeń. Pozna pana, z którym codziennie będzie odkrywać cudowny smak miłości. Nie mam własnego gniazdka, więc jeśli twoje jest puste, to może chcesz, aby wypełnił je radosny śpiew zagubionej ptaszyny Mój cel, to wierna przyjaźń oparta na miłości i szacunku, a może i małżeństwie Jeśli pragniesz tego samego, to napisz. Twój wiek nie ma większego znaczenia, a jeśli podasz nr telefonu, to załącz kartę, zadzwonię niezwłocznie. Może to my siebie tak bardzo szukamy Joanna, (chełmskie)

 
 
<< Powrót do listy z wszystkimi filmami

powiększanie penisa