Orgia w niezłym stylu
 
 

Jak zobaczyć film z lesbijkami?

Wyślij SMS o treści DM pod numer 92590

Po chwili otrzymasz SMS'a zwrotnego z Twoim prywatnym loginem, który pozwoli Ci uzyskać 24h dostęp do wszystkich naszych filmów! Koszt 30.75 PLN z VAT. Usługa jest całkowicie anonimowa i przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Ogłoszenia towarzyskie z sexoferty.pl

43-letnia, o młodym wyglądzie, szczupła i dość atrakcyjna (w separacji), niezależna finansowo, kulturalna i inteligentna. Pozna pana, w celu towarzysko-matrymonial- nym. Nie interesuje mnie przelotna znajomość, ale związek może już na resztę życia, oparty na partnerstwie, szacunku, uczuciu i zaufaniu. Nie stawiam nierealnych wymagań w stosunku do partnera. Najważniejsze dla mnie są: kultura, łagodny charakter, inteligencja, poczucie odpowiedzialności. Wiek do 45 lat, wzrost powyżej 170 cm, szczupła sylwetka i niezależność finansowa. (Legnica)

Jestem atrakcyjną brunetką, 164/60, lat 49, samotną, mam prawo jazdy, wykszt. niepełne wyższe, prowadzę działalność handlową, bez nałogów. Pragnę poznać pana min. 176 cm, wykszt. co najmniej średnie, niebiednego, chętnie zmotoryzowanego. Moje zainteresowania: przyroda, turystyka, historia, muzyka i dobra książka. Nie szukam przygód, lecz związku opartego na przyjaźni, tolerancji, zaufaniu i zrozumieniu potrzeb partnera. W zamian daję siebie, gorące i wierne serce, przyjaźń oraz umiejętność zachowania się w każdej sytuacji. Będę damą w Mariocie i kumplem w namiocie, a w domu czułą i dobrą gospodynią, żoną i kochanką.

45-letnia, wolna, filigranowa, ze śred. wykszt., ale z większym temperamentem, dobra kobiecina. Pozna pana bez nałogów, o pewnej już stabilizacji życiowej, dla którego nie będę przygodą, a wartość ma trwały związek. Odpiszę na załączone zdjęcie - do zwrotu. Słowo honoru! Poznań lub okolice. (Poznań)

 

 

<< Powrót do listy z wszystkimi filmami

powiększanie penisa