Namiętne panienki, spragnione sexu
 
 

Jak zobaczyć film z lesbijkami?

Wyślij SMS o treści DM pod numer 92590

Po chwili otrzymasz SMS'a zwrotnego z Twoim prywatnym loginem, który pozwoli Ci uzyskać 24h dostęp do wszystkich naszych filmów! Koszt 30.75 PLN z VAT. Usługa jest całkowicie anonimowa i przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Ogłoszenia towarzyskie z sexoferty.pl

Lata poświęceń i samotności. Myślę, że zrobiłam wszystko właściwie, czas pomyśleć o sobie. Jestem kobietą energiczną, zaradną, bezpośrednią, pełną humoru, otwartą na życie i wiem że nadszedł czas rozpocząć nowy etap życia. Czy razem z tobą Mam 51 lat I pracuję. Jeżeli nie masz problemu z alkoholem, jesteś spokojny, opiekuńczy, zaradny, ze ątałym dochodem finansowym i masz pewność, że chcesz Rozpocząć życie w szacunku i z uśmiechem na twarzy, to już dłużej nie czekaj. Ja będę z tobą. Ty będziesz ze mną. A przed nami tylko pogodne życie. Bardzo proszę, przyślij swoje zdjęcie. (Łódź)

Wolna, 40/160, mieszkanie, samochód, pozna młodych panów w wiadomym celu. Pracowitemu studentowi da pokój oraz pomoże finansowo. (Warszawa), A9-24. Pragnę kochać i być kochaną. Wdowa, przeciętna, lat 58,160 cm, puszysta, spod Raka, emerytura. Poszukuje pana z poczuciem humoru, który nie szuka przygód, ceni uczciwość, lubi dobrą muzykę oraz lubi seks. Mile widziany samochód. Może razem przejdziemy przez jesień życia (Kielce)

Wesoła, miła i przyjemna 29-latka, poważnie myśląca o życiu, pozna kulturalnego, wysokiego, o dużym temperamencie mężczyznę. Uwielbiam seks we dwoje, długie pieszczoty i pocałunki. Pragnę, abyś rozpalił mnie do granic wytrzymałości, abyś budził we mnie pożądanie i zaspokajał moje żądze. Proszę o poważne oferty. Liczę na zdjęcie i znaczek. Zapewniam rewanż. Ania. (Wrocław)

 
 
<< Powrót do listy z wszystkimi filmami

powiększanie penisa