Ostry sex dzikich laseczek
 
 

Jak zobaczyć film z lesbijkami?

Wyślij SMS o treści DM pod numer 92590

Po chwili otrzymasz SMS'a zwrotnego z Twoim prywatnym loginem, który pozwoli Ci uzyskać 24h dostęp do wszystkich naszych filmów! Koszt 30.75 PLN z VAT. Usługa jest całkowicie anonimowa i przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych.

Ogłoszenia towarzyskie z sexoferty.pl

Młoda i zgrabna, pełna seksu, zaprzyjaźni się z panem. Lubię też korespondencję erotyczną bez zahamowań. Odpowiem na każdy list. Pisz śmiało. Wiek bez ograniczeń. Mogę odpowiedzieć na skrytki i poste restante. Nie zapomnij tylko o znaczku na odpowiedź i podaj dokładny adres. Jestem ciepła i tolerancyjna. Może zaprzyjaźnimy się na dłużej Napisz, czekam. (Warszawa)

Naturalna, subtelna blondynka, w średnim wieku, o zaokrąglonych kształtach, zadbana, uczciwa, z temperamentem, pozna pana zadbanego, lat 55-62. Oczekuje ofert od panów zdecydowanych, (łódzkie)

Wolna, samotna, w średnim wieku, 50 lat, niebieskooka, sympatyczna, zadbana, wrażliwa, wysoka, zamożna, bez nałogów, szczupła, ze średnim wykszt. pozna pana wysokiego, do lat 45-50, inteligentnego, uczciwego, z poczuciem humoru, zadbanego, dominującego. Pana, który doceni przyjaźń, czułość oraz szacunek. Jeśli potrafisz kochać, jesteś niebanalny, to poznajmy się. (Tomaszów Maz.),

Wolna blondynka, lat 53, renta stała, z mieszkaniem, pozna pana miłego, odpowiedzialnego, uczciwego, bez zobowiązań. Nrtelef. przyspieszy kontakt. Foto mile widziane (do zwrotu), (wielkopolskie)

Samotna, zagubiona szatynka, dużo po 40-tce, 164/ 58, wrażliwa, czuła, bez nałogów, pozna kulturalnego, wyrozumiałego, troskliwego pana, na słoneczne i deszczowe dni. Wiek, majętność - nieistotne. Chcę kochać, być kochana i cieszyć się życiem. Proszę, aby nie pisali panowie, którzy szukają przygód. (Łódź)

Jeżeli jesteś wysoki, 34-45 lat, nie masz problemów finansowych, napisz lub zadzwoń do 42-letniej, rozwiedzionej, z dużym biustem, pogodnej i uśmiechniętej brunetki, z M-3, zob. - syn. Cel matrymonialno-towarzyski. (mazowieckie)

 
 
<< Powrót do listy z wszystkimi filmami

powiększanie penisa